Avrupa'da Berkay Tulpar | Berkay Tulpar Saç ve Sakal Ekimi

AVRUPA'DA BERKAY TULPAR

Türkiye’de gerçekleştirdiği başarılı operasyonları takip etmek, hastalarını kontrol etmek ve hastalarıyla ön görüşme yapmak için 1 ayda bir düzenli olarak yaptığı Avrupa ziyaretlerinde Türkiye’de yapmış olduğu hastalarını ziyaret eden Berkay Tulpar; Onlara kendi ülkelerinde ücretsiz kontrol olanakları sağlamaktadır. Böylece saç ekimi sonrası sürecini ve gelişimini takip edebilmektedir.

Kişi karar verdikten sonra; Türkiye’ye gelmeden önceki bütün servislerini (Otel, bilet, havaalanı transferi) sağlayıp, hastayı bütün tedirginlikten kurtarıp ülkesine döndükten sonra ise düzenli telefon iletişimleri (10. Gün, 1. Ay, 3. Ay, 6. Ay ve 1 sene kontrolleri) ve 1 ayda bir birebir muayene yaparak kendisinin mutlu olduğundan emin olmaktayız.

(Süreçle ilgili detaylı bilgileri kontratımızda görebilirsiniz)

Sizler için ana sayfada görebileceğiniz dünyanın tüm yerlerinden hastalarımızın Türkiye’ye gelme sebebi ve bu yolculukta tecrübe edeceklerinize dair bir video hazırladık.

Sağlığınız ve saçlarınız bizim için değerli. Bu nedenle ülkenizden ayrılmadan önce herhangi bir sağlık sorunu yaşamamanız adına sizlere öncesinde sunduğumuz kontratımızı, sayfanın alt kısmından indirerek detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kontratımızda İstanbul turlu paketimizi de inceleyebilir, geldiğinizde daha rahat bir gezi tecrübesi yaşayabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

BİZE ULAŞIN

Berkay

YASAL UYARI

Bu web sitesindeki tüm içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Asla tedavi niteliği taşımamaktadır.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fulya Mahallesi, Büyükdere Caddesi,
Quasar İstanbul, No:75, Kat:13, Daire No:188,
Şişli-İstanbul / TÜRKİYE
+90 (533) 476 86 27
+90 (532) 120 57 71
info@berkaytulpar.com
TOP